Четвер
22.08.2019
10:26
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Гімназія "Оболонь"
                  
 Правила конкурсного прийому 
до 5 та 10-х класів гімназії "Оболонь"
 Оболонського району
м. Києва. 

1.Загальні положення.

1.1. Приймання учнів до гімназії здійснюється на конкурсній основі

1.2. Правила конкурсного приймання розроблені відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій, ліцеїв, коледжів, спеціалізованих шкіл, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України 19.06.2003 року за № 389, Положення про загальноосвітній навчальний заклад та на підставі Статуту навчального закладу і затверджується на засіданні педагогічної ради і ради навчального закладу за погодженням з Управлінням освіти Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації.

1.3. У конкурсному відборі можуть брати участь діти (учні) незалежно від місця проживання.

1.4. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

2.Організація конкурсу

2.1. Правила конкурсного приймання оголошуються за два місяці до його початку. Оголошення щодо умов і термінів конкурсу розміщуються у приміщенні гімназії.

2.2. Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться в червні-липні . За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання (серпень), яке має бути організоване таким чином, щоб зарахування дітей відбулося не пізніше, ніж за тиждень до початку нового навчального року.

2.3. Для проведення конкурсних випробувань створюється приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора за погодженням з радою гімназії. До складу приймальної комісії входить практичний психолог. Головою приймальної комісії є директор гімназії або його заступник.

2.4. З кожного предмету створюється предметна комісія зі складу членів приймальної комісії, її склад затверджується наказом директора гімназії.

2.5. До участі в конкурсі допускаються діти (учні) на підставі особистої заяви (для неповнолітніх - заява батьків), що подається на ім'я директора гімназії, табелі успішності учня або свідоцтва про базову середню освіту. Для участі в конкурсі до 5-го класу, крім заяви, додаються копія свідоцтва про народження та медична картка дитини встановленого зразка.

2.6. Не дозволяється вимагати від учнів характеристик з попереднього місця навчання, довідок з місця роботи батьків тощо.

3. Проведення конкурсу

3.1 Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 5-го класу, проводяться з української мови, математики (в письмовій формі); функціональна готовність дитини до вивчення двох іноземних мов -при усному спілкуванні з учителем іноземної мови.

3.2. Директор гімназії наказом визначає склад приймальної предметної комісії.

3.3.  Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 10-го класу проводяться на основі рейтингу навчальних досягнень учнів.

 3.4. Тексти диктантів, варіанти письмових завдань (тестів, контрольних завдань) для конкурсних випробувань, зміст яких відповідаєнавчальним програмам середньої загальноосвітньої школи відповідногокласу, розробляються методичними кафедрами вчителів та затверджуються директором гімназії.

3.5. Конкурсні завдання зберігаються у директора гімназії, в день конкурсного випробування голова предметної комісії знайомить членів комісії зі змістом завдань.

3.6. Для проведення конкурсного випробування у письмовій формі учням видається папір зі штампом. Роботи перевіряються, підписуються членами предметної приймальної комісії, затверджуються печаткою гімназії. Складається протокол, який підписується в установленій формі.

3.7. Для проведення усного випробування видається папір зі штампом. Складається протокол за результатами випробування, який підписується членами предметної комісії.

3.8. Всі роботи та інші матеріали конкурсного випробування в 5 та10 класах, зберігаються протягом року у заступника директора з навчально-виховної роботи.

3.9. Результати випробувань оформляються у вигляді протоколів відповідної комісії і зберігаються протягом навчання учнів в гімназії. Місце збереження: архів гімназії.

3.10. Результати випробувань оголошуються протягом 2-3 днів після їх закінчення. Списки вступників вивішуються на інформаційному стенді з виставленням вступних балів після затвердження протоколів приймальних комісій на засіданні педагогічної ради, але не пізніше ніж через 5 днів після закінчення випробовувань.

3.11. Конкурсні випробовування для учнів, які вступають до інших класів гімназії проводяться за умови наявності вільних місць, як правило, під час основного конкурсного приймання.

3.12. Учасники міжнародних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, презери та учасники ІII-ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також учасники II та III етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН поточного року звільняються від конкурсного випробовування з відповідного предмету. У такому разі учневі виставляються до протоколу максимальна кількість балів.

4 Порядок зарахування

4.1. Діти (учні), які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до навчального закладу наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії протягом 5 днів.

4.2. До гімназії подаються документи: копія свідоцтва про народження; особова справа, медична картка. Якщо учні, або батьки не згодні з рішенням комісії, вони можуть звернутися до голови приймальної комісії (директора) з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом 3-х днів розгляду апеляції створюється апеляційна комісія, склад та чисельність якої затверджується наказом директора гімназії.

4.3. Якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні звертаються до відповідного органу управління освітою.

5 Контроль за проведенням конкурсу

5.1. Директор гімназії несе персональну відповідальність за дотримання вимог даної Інструкції.